П'ятниця, 21.02.2020, 19:01

Україна Неймовірна

Меню сайту

Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

                

Моринці

http://moryntsi.com.ua/

 Село Моринці знаходиться в Звенигородському районі Черкаської області.

 Моринці відомі на весь світ тим, що тут народився Великий геній українського народу - Тарас Григорович Шевченко. Тут знаходиться садиба-музей Т.Г. Шевченка - місце, де колись народився Великий Кобзар. 

 Моринці розташовані в мальовничій місцевості. Тут є густі ліси, квітучі сади, красиві балки, велика кількість ставків та струмків. На території Моринець знаходиться близько 30 мальовничих ставків, деякі з них об`єднані в каскади. Чисельні балки села покриті густими садками. Територія Моринець та прилеглих сіл є заповідною територією. Село входить, і більше того, є одним з центрів туристичного маршруту "Золота підкова Черкащини".

 В селі Моринці створюються всі необхідні умови для туристичного відпочинку. Розвивається сільський зелений туризм, розробляються туристичні маршрути. В селі всі бажаючі можуть ознайомитися з народними промислами та мистецтвом цього краю. В Моринському мисливському господарстві можна поспостерігати за життям диких тварин, що заселяють моринські ліси. В Моринцях можна чудово відпочити на риболовлі, скуштувати свіже-відкачаного меду, придбати красиві сувеніри та просто чудово провести свій час.